Studenti u blokadi sa različitih fakulteta oglasili su se danas na društvenim mrežama povodom suspenzije naloga naše redakcije na društvenoj mreži Instagram, kao i gašenja naloga portala Radar na istoj mreži.
Na zvaničnom Tviter nalogu studenata u blokadi navedeno je da je počelo gašenje onih profila koji su im u poslednjih godinu dana pružali podršku.
„Ostaje samo pitanje kako će ugasiti 393.045 naloga?“, stoji u objavi studenata.








