Na magistralnom putu u Leposaviću juče, 26. januara, došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj su dve osobe, inače državljani Severne Makedonije – zadobile povrede.
O ovome je jutros izvestila Kosovska policija.
Udes se dogodio oko 12.50 časova.
Kako se navodi, u saobraćajnoj nesreći učestvovala su dva vozila – jedno sa kosovskim, a drugo sa tablicama Severne Makedonije.
Povrede su zadobili vozač i putnica, inače, državljani Severne Makedonije.
Vozač koji je upravljao vozilom sa kosovskim registarskim oznakama nije zadobio povrede, potvrdio je naknadno za KoSSev komandir saobraćajne jedinice za region Sever, Muniš Adviju.








