Kolona studenata, građana i poljoprivrednika iz zapadne Srbije ušla je u Novi Sad, a svečano ih je dočekao veliki broj građana uz baklje, suze i zagrljaje.
Dugačka kolona pešaka i traktora koji na obeležavanje godišnjice od pada nadstrešnice dolaze iz zapadne Srbije upravo je ušla u Novi Sad.








