VAŠINGTON - Američke vlasti pozvale su danas građane SAD da odmah napuste Iran zbog stalnih nemira u zemlji.
"Protesti širom Irana se intenziviraju i mogli bi da postanu nasilni, što bi dovelo do hapšenja i povreda", saopštila je Virtuelna ambasada SAD u Iranu na sajtu.
U saopštenju se navodi da građani SAD treba da očekuju kontinuirane prekide interneta, da planiraju alternativna sredstva komunikacije i, ako je bezbedno, da razmotre odlazak iz Irana kopnenim putem u Jermeniju ili Tursku.








