VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Američke Države pobedile u ratu protiv Irana, dodavši da se Iran složio da nikad u budućnosti ne poseduje nuklearno naoružanje.
"Svi lideri su im nestali. Niko ne zna s kim da razgovara. Ali mi zapravo razgovaramo sa pravim ljudima, a oni toliko žele da postignu dogovor. Nemate pojma koliko očajnički žele da postignu dogovor, ali videćemo šta će se desiti", rekao je Tramp novinarima u Beloj kući, prenosi Skaj njuz.
Prema njegovim rečima, iranski predstavnici koji razgovaraju sa američkim timom to čine "veoma razumno".








