VAŠINGTON - Najmanje četiri osobe poginule su u napadu američkih snaga na brod koji je plovio Karipskim morem, saopšteno je danas iz američke Južne komande (Southcom).
Kako se navodi, Zajednička operativna grupa Južno Koplje izvela je smrtonosni kinetički udar na brod kojim upravljaju označene terorističke organizacije, prenosi Rojters.
"Obaveštajne službe su potvrdile da je brod prolazio poznatim rutama za trgovinu drogom na Karibima i da je bio uključen u operacije trgovine drogom. Četiri muškarca-narkoterorista su ubijena tokom ove akcije", navodi se u saopštenju na nalogu Southcom-a na mreži Iks.








