Dvojica muškaraca uhapšena su danas u centru Severne Mitrovice nakon što su juče ukrala oko 127 evra u hramu Svetog Dimitrija. Kako KoSSev nezvanično saznaje, u pitanju su lica srpske, odnosno romske nacionalnosti.
Da su dvojica muškaraca večeras uhapšena potvrdio je Erduan Balići iz Kosovske policije za region Sever.
On navodi da se ovi muškarci trenutno nalaze na ispitivanju u policijskoj stanici.
Za sada nije mogao da iznese više detalja.
Inače, krađa se dogodila samo nekoliko dana nakon božićnih praznika, perioda kada su vernici u većem broju posećivali crkvu i ostavljali priloge.








