Na oko kilometar do dva od prelaza Jarinje, sa kosovske strane, saobraćaj je danas posle podne bio na oko pola sata u prekidu zbog izvlačenja kamiona koji je sleteo sa puta još pre nekoliko dana.
Kako javlja reporterka KoSSev-a sa lica mesta, vozila su čekala već oko pola sata, a formirana je duga kolona u oba smera.
Dizalica koja izvlači kamion ima registarske tablice iz Raške.
Inače, i na samom prelazu Jarinje danas je bila pojačana gužva – putnici su čekali oko sat vremena na prelazak.








